Kębłowice
- Cena
- 216 000 PLN
- Cena za m2
- 200 PLN
- Powierzchnia działki
- 1 080 m2
- Powierzchnia działki - jednostka
- m2
- Kształt działki
- Prostokąt
- Przeznaczenie działki
- Budowlana
- Prąd
- W drodze
- Gaz
- Tak
- Ujęcie wody
- Miejska w drodze
- Numer oferty
- 106/9074/OGS
Udostępnij
Opis
Do sprzedania działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną , również jednorodzinną dwulokalową ( bliźniak) zlokalizowana w miejscowości Kębłowice.
Kębłowice znajdują się w odległości 6km od Wrocławia od strony ul. Gagarina i 3km od Smolca.
Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Działka znajduje się na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych, wśród nowoczesnej zabudowy.
Na terenie osiedla w przyszłości znajdą się szkoła, przedszkole, sklepy oraz niewielka zabudowa wielorodzinna.
Teren mocno rozwijający się , z ogromnym potencjałem.
Działka o wymiarach 22 x 49 mb
Media: woda, prąd.
Piękna okolica, liczne trasy rowerowe.
Widok na Ślężę.
1 km do Parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy.
Oferowana cena jest ceną netto do której należy doliczyć VAT ( 23%).
Przy zakupie jest zwolnienie z PPC ( 2% od wartości transakcji).
Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Dodatkowe informacje
- Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
- Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
- Droga dojazdowa: Utwardzona

Kamila Obłodecka
Dyrektor Rynku Nieruchomości
Formularz Kontaktowy
Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.
Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
- wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.