Sadków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
330 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w  miejscowości Sadków, powiat wrocławski, Gmina Kąty Wrocławskie.

MEDIA: prąd , woda ( bezpośrednio w drodze przy działce).

Dojazd drogą asfaltową, gminną.

MPZP: Przeznaczenie terenów: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

LOKALIZACJA:

Sadków oddalony jest od granic Wrocławia od strony Oporowa o 7 km, a 12 km od  centrum Wrocławia. Z bardzo szybkim dojazdem do granic Wrocławia (do
Oporowa oraz Bielan Wrocławskich dojazd ok. 7 min).
Doskonałe  połączenie zapewnia również niespełna 7 km do węzła Obwodnicy Wrocław  Zachód, dający możliwość wyjazdu z Wrocławia w stronę Warszawy lub
Katowic.
Z drugiej strony dojazd do autostrady A4 w odległości 6 km, stanowi doskonały wyjazd na trasy międzynarodowe.

W niedalekiej odległości stacja PKP oferująca doskonałe połączenie z  centrum ( ok 10 min piechotą do stacji Wrocław Główny). Miejscowość  objęta również komunikacją podmiejską. Dojazd do centrum Wrocławia  zajmuje 15 min. Bardzo dużo połączeń , w godzinach porannych i  popołudniowych co 15 – 20 minut.
W odległości około 300 m przystanek  autobusowy, z którego busy odjeżdżają co 30 minut. Dojazd busem do  Galerii Arkady zajmuje 30 minut.

W miejscowości znajduje się nowe przedszkole oraz szkoła podstawowa ceniąca się bardzo dobrą opinią.
Szkoła podstawowa położona w bezpiecznym i malowniczym miejscu, jest  czysta, kolorowa, zadbana i otoczona zielenią. Dysponuje salą  gimnastyczną i boiskiem sportowym "Orlik" oraz oferuje szereg zajęć  dodatkowych takich jak taekwondo, zapasy, piłka nożna, taniec.

Piękna okolica, dużo terenów zielonych, wśród nowoczesnej zabudowy.
Osiedle kameralne a jednocześnie blisko Wrocławia.

Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i  mogą ulec zmianie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości .

Telefon kontaktowy: 667 653 165


  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu