Gałów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
1 300 m2

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok 1300 m2 położona w miejscowości Gałów, powiat wrocławski, Gmina Miękinia.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Media: woda, prąd.

Gałów oddalony jest od granic Wrocławia zaledwie 4km (od strony Jarnołtowa). Trasa do Muchoboru Wielkiego to 10 km, a do Centrum Wrocławia tylko 14 km.
Do Kątów Wrocławskich dojazd zajmuje niecałe 15 min (10 km).

Okolica pięknego Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy charakteryzującego się dużą różnorodnością krajobrazów – od krajobrazu rolniczego z licznymi zadrzewieniami aż po krajobraz typowo leśny, który obejmuje większą część parku.
# Teren objęty ochroną w postaci obszarów Natura 2000.#

MEDIA: prąd ,woda.

Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości .

Telefon kontaktowy: 667 653 165

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu