Kębłowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 645 000 PLN
Powierzchnia
6 580 m2

Do sprzedania działka budowlana o przeznaczeniu POD USŁUGI OŚWIATOWE o powierzchni 6580 m2 zlokalizowana w miejscowości Kębłowice.


Kębłowice oddalone są od Wrocławia o zaledwie 6 km a 3 km od Smolca.


Działka na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy wielorodzinnej.


Zabudowa jednorodzinna obejmuje blisko 300 działek a dodatkowo zabudowę wielorodzinną o powierzchni ponad 4 ha co daje ogromny potencjał w zakresie przyszłych klientów placówki.


Pod kątem zwiększenia zamieszkania Kębłowice to najbardziej rozwijająca się w tej chwili miejscowość w gminie Kąty Wrocławskiej.


Miejscowość graniczy zaledwie 3 km od Smolca, gdzie aktualnie występuje ogromny brak miejsc w placówkach przedszkolnych czy szkolnych, zarówno w ośrodkach gminnych jak i prywatnych.


Lokalizacja względem Wrocławia oraz ogromne zapotrzebowanie na placówki oświatowe w tym rejonie stanowi podstawowy atut prezentowanej nieruchomości.


Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie  informacyjny i mogą ulec zmianie.


Zapraszam na prezentację nieruchomości .

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu