Sadków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
235 055 PLN
Powierzchnia
890 m2

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 887 m2 położona w  miejscowości Sadków, powiat wrocławski, Gmina Kąty Wrocławskie.

Działka z wykonanymi badaniami gruntu określającymi parametry geotechniczne podłoża gruntowego niezbędne dla potrzeb projektowania oraz posadowienia zabudowania.

Badania geotechniczne otrzymają Państwo bezpłatnie.

Dodatkowo klient kupujący otrzyma gotową mapę do celów projektowych co znacznie przyśpieszy proces uzyskiwania pozwolenia na budowę.

MEDIA: prąd ,woda bezpośrednio przy działce.

Wykonano już uzgodnienia przyłącza wodnego uzyskując zgodę na przyłącze.

MPZP: Przeznaczenie terenów: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

LOKALIZACJA:

Sadków oddalony jest od granic Wrocławia od strony Oporowa o 7 km, a 12 km od  centrum Wrocławia. Z bardzo szybkim dojazdem do granic Wrocławia (do
Oporowa oraz Bielan Wrocławskich dojazd ok. 7 min).
Doskonałe  połączenie zapewnia również niespełna 7 km do węzła Obwodnicy Wrocław  Zachód, dający możliwość wyjazdu z Wrocławia w stronę Warszawy lub
Katowic.
Z drugiej strony dojazd do autostrady A4 w odległości 6 km, stanowi doskonały wyjazd na trasy międzynarodowe.

W niedalekiej odległości stacja PKP oferująca doskonałe połączenie z  centrum ( ok 10 min piechotą do stacji Wrocław Główny). Miejscowość  objęta również komunikacją podmiejską. Dojazd do centrum Wrocławia  zajmuje 15 min. Bardzo dużo połączeń , w godzinach porannych i  popołudniowych co 15 – 20 minut.
W odległości około 300 m przystanek  autobusowy, z którego busy odjeżdżają co 30 minut. Dojazd busem do  Galerii Arkady zajmuje 30 minut.

W miejscowości znajduje się nowe przedszkole oraz szkoła podstawowa ceniąca się bardzo dobrą opinią.
Szkoła podstawowa położona w bezpiecznym i malowniczym miejscu, jest  czysta, kolorowa, zadbana i otoczona zielenią. Dysponuje salą  gimnastyczną i boiskiem sportowym "Orlik" oraz oferuje szereg zajęć  dodatkowych takich jak taekwondo, zapasy, piłka nożna, taniec.

Piękna okolica, dużo terenów zielonych, wśród nowoczesnej zabudowy.
Osiedle kameralne a jednocześnie blisko Wrocławia.

Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i  mogą ulec zmianie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości .

Telefon kontaktowy: 667 653 165


  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu