Wrocław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
160 m2

Do wynajęcia lokal biurowy stanowiący osobny moduł o powierzchni ok 160 m2. Atrakcyjna lokalizacja oraz niska cena. Lokal składa się z 3 pomieszczeń z przeznaczeniem biurowym o powierzchniach: 39,5 m2; 21 m2; 34,5m2, kuchni o pow. 12m2, magazynek 12 m2 oraz korytarza. WC damski i męski, nie wliczany w koszt najmu.

Lokal na pierwszym piętrze, z niezależnym wejściem do budynku oraz zabezpieczeniem dostępu na kartę. Obiekt ogrodzony oraz monitorowany 24 h. Lokal klimatyzowany, z indywidualnie sterowaną klimatyzacją w każdym pomieszczeniu. Do lokalu zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Atrakcyjność lokalizacji wynika z bliskiej odległości od centrum oraz dostępie do komunikacji miejskiej (w tym tramwaj). Położenie umożliwia jednocześnie na szybki dojazd do obwodnicy wschodniej (4 km) oraz autostrady A4 (15km).

Wizualizacja jest wyłącznie koncepcją możliwości aranżacji.

ATRAKCYJNY CZYNSZ NAJMU: 22ZŁ/M2 NETTO + RYCZAŁT ZA C.O. I WODĘ - 8 ZŁ/M2 NETTO + PRĄD WG. LICZNIKA.

Zapraszamy do kontaktu.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy Opolska 140, 52-014 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu