Wrocław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 160 PLN
Powierzchnia
160 m2

Do wynajęcia lokal biurowy stanowiący osobny moduł o powierzchni ok 160 m2. Atrakcyjna lokalizacja oraz niska cena. Lokal składa się z 3 pomieszczeń z przeznaczeniem biurowym o powierzchniach: 39,5 m2; 21 m2; 34,5m2, kuchni o pow. 12m2, magazynek 12 m2 oraz korytarza. WC damski i męski, nie wliczany w koszt najmu.

Lokal na pierwszym piętrze, z niezależnym wejściem do budynku oraz zabezpieczeniem dostępu na kartę. Obiekt ogrodzony oraz monitorowany 24 h. Lokal klimatyzowany, z indywidualnie sterowaną klimatyzacją w każdym pomieszczeniu. Do lokalu zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Atrakcyjność lokalizacji wynika z bliskiej odległości od centrum oraz dostępie do komunikacji miejskiej (w tym tramwaj). Położenie umożliwia jednocześnie na szybki dojazd do obwodnicy wschodniej (4 km) oraz autostrady A4 (15km).ATRAKCYJNY CZYNSZ NAJMU: 26ZŁ/M2 NETTO + RYCZAŁT ZA C.O. I WODĘ - 8 ZŁ/M2 NETTO + PRĄD WG. LICZNIKA.

Zapraszamy do kontaktu.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy Opolska 140, 52-014 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu