Wrocław, Księże Wielkie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
1

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 160 m2 w atrakcyjnej lokalizacji oraz niskiej cenie. Lokal składa się z  pomieszczeń: pokój 39,5 m2, pokój 34,5m2, pokój 21m2, serwerownia 12m2, kuchnia 12 m2 + korytarz.
WC damski i męski, nie wliczany w koszt najmu.

Lokal na pierwszym piętrze, z niezależnym wejściem do budynku oraz zabezpieczeniem dostępu na kartę. Obiekt ogrodzony oraz monitorowany 24 h. Lokal klimatyzowany, z indywidualnie sterowaną klimatyzacją w każdym pomieszczeniu, z doskonałym dostępem do światła dziennego oraz siecią teleinformatyczną. Do lokalu zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Atrakcyjność lokalizacji wynika z bliskiej odległości od centrum oraz dostępie do komunikacji miejskiej (w tym tramwaj). Położenie umożliwia jednocześnie na szybki dojazd do obwodnicy wschodniej (4 km) oraz autostrady A4 (15km).ATRAKCYJNY CZYNSZ NAJMU: 23,75 ZŁ/M2 NETTO + RYCZAŁT ZA C.O. I WODĘ + PRĄD WG. LICZNIKA.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Kamila Obłodecka

Kamila Obłodecka

Dyrektor Rynku Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stage Home dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home z siedzibą przy , Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres k.oblodecka@stagehome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu