Masz pytania zadzwoń: +48 601 641 509 Facebook

Sprzedaż to Sztuka, a My Znamy Jej Tajniki

Sprzedaż nie jest przypadkowa. To efekt doświadczenia, właściwego wykorzystania narzędzi i skutecznego dotarcia z ofertą do odpowiedniej grupy docelowej. Wymaga także zrozumienia potrzeb klienta i odwagi w podejmowaniu decyzji.

Dlaczego Wybrać Nas

Doświadczenie, Któremu Możesz Ufać

Nasze doświadczenie to fundament skuteczności. Znamy rynek, znamy ludzi, co pozwala nam skutecznie prowadzić proces sprzedaży.

Bogata Baza Klientów, Nasza Moc w Relacjach

Długie lata doświadczenia przyniosły nam nie tylko wiedzę, lecz także cenne relacje z klientami, inwestorami, deweloperami i innymi ekspertami branżowymi. Nasza solidna sieć kontaktów to klucz do szybszego i bardziej efektywnego dotarcia do potencjalnych nabywców.

Nowoczesność w Działaniu

Wykorzystujemy najnowsze trendy marketingowe, aby Twoja nieruchomość była widoczna tam, gdzie potencjalni nabywcy spędzają czas.

Dostęp do ofert Off Market

W świecie nieruchomości jest coś wyjątkowego – oferty off market. To unikatowe propozycje, które nie są dostępne publicznie, ale tylko dla wybranych. Stage Home ma dostęp do tych ukrytych skarbów, otwierając dla Ciebie drzwi do niezwykłych możliwości.

Współpraca z Partnerami z całej Polski

Nasza sieć współpracujących biur obejmuje cały kraj. To nie tylko liczby, to potężny zasięg, który otwiera przed nami nowe możliwości.

Slide

Nasze Innowacyjne Działania

Social Media na Pełnych Obrotach

Aktywnie wykorzystujemy potencjał platform społecznościowych, aby dotrzeć do różnorodnej grupy odbiorców. Twoja nieruchomość będzie obecna w miejscach, gdzie ludzie najczęściej spędzają swój czas online.

Wirtualna Rzeczywistość na Wyciągnięcie Ręki

Wykorzystujemy zaawansowane technologie, takie jak wirtualne spacery i filmy 3D, aby potencjalni nabywcy mogli odkrywać uroki Twojej nieruchomości bez wychodzenia z domu.

Content Dostosowany do Odbiorcy

Tworzymy treści dostosowane do zainteresowań i oczekiwań konkretnego rynku. Personalizacja sprawia, że prezentacja nieruchomości jest bardziej skuteczna.

SEO na Najwyższym Poziomie

Zadbamy o to, aby Twoja oferta była łatwo odnajdywana w wynikach wyszukiwania online, zwiększając widoczność na rynku.

Slide

Wyszukaj nieruchomość

Czemu Warto Nam Zaufać

1

Dynamiczne Reagowanie na Trendy

Śledzimy zmieniające się trendy i dostosowujemy nasze działania, aby Twoja nieruchomość zawsze była krok przed konkurencją.

2

Efektywność w Nowoczesnym Świecie

Nasze działania są skrojone pod współczesnego konsumenta, co gwarantuje skuteczność w dotarciu do potencjalnych nabywców.

3

Innowacyjność w Szczegółach

Każda prezentacja to sztuka innowacyjności. Stawiamy na unikalne i zapadające w pamięć wrażenia.

Zgłoś nieruchomość

Dane osoby zgłaszającej

Zgłaszana oferta

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Administratorem danych osobowych jest Stage Home Sp. z o.o. ul. Cynamonowa 1, 55-080 Smolec (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@stagehome.pl. (...)

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Polecane oferty nieruchomości

Dom 110m2 w Brzeziej łące

1,100,000.00 zł

Krótko:Prezentujemy na sprzedaż klimatyczny dom położony w gm. Długołęka, położony...

1,100,000.00 zł

Plac 300m2 do wynajęcia, Wrocław ul. Opolska

1,500.00 zł

Krótko:Do wynajęcia plac o powierzchni 300 m2 zlokalizowany we Wrocławiu...

1,500.00 zł

Hala magazynowo – produkcyjna 1300 m2 Opolska

24,000.00 zł

Krótko:Hala magazynowo – produkcyjna o powierzchni 1300 m2, zlokalizowana we...

24,000.00 zł

Działka budowlana 1000m2 Sadków

335,000.00 zł

Krótko:Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona...

335,000.00 zł

Lokal usługowy 2000m2, Stare Miast, ul. Jedności Narodowej

14,000.00 zł

Krótko: Stare Miasto, ul. Jedności Nardowej, lokal usługowy 2000 m2...

14,000.00 zł

Stylowy apartament wysokim standardzie w Śródmieściu

4,000.00 zł

Krótko:Śródmieście / Stylowy apartament wysokim standardzie – 50 m2 | 2 pokoje,...

4,000.00 zł
Copyright © 2024 STAGE HOME. Projekt i wykonanie: HEDEA

Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.